Buttony

Aktualności

Remis na własnym boisku z Bykowem

• autor: cioczek89, 2013-10-28 20:33

WKS Miłowice kolejny raz remisuje w tym sezonie tym razem  na własnym boisku 1:1 z drużyną z Bykowa

Więcej w rozwinięciu:

W niedzielne po południe drugi raz z rzędu zremisowaliśmy, tym razem z drużyną KS Byków 1-1. Przed tym spotkaniem drużyna gości była wiceliderem naszej grupy. Kibice obu drużyn, których było naprawdę wielu nie mogli narzekać na emocje. Już w 2 minucie objęliśmy prowadzenie. Sobolewski wykonywał rzut rożny a Sawicki uderzył głową nie do obrony. Już chwilę potem Sawicki znów mógł się cieszyć z bramki, lecz z woleja uderzył tuż nad bramką. W 6 minucie po strzale z linii pola karnego goście wyrównali. W tej sytuacji lepiej powinien zachować się Stajszczyk. Do końca pierwszej połowy goście dłużej utrzymywali się przy piłce ale to my byliśmy konkretniejsi pod bramką rywala. Bardzo dobrą szanse miał Mocek ale źle przyjął piłkę.

Frątczak świetnie uderzał z głowy po rzucie rożnym ale kapitalnie interweniował bramkarz gości. W końcówce pierwsze połowy świetną akcję przy linii bocznej przeprowadził Frątczak lecz w najważniejszym momencie niedokładnie podał do Sawickiego. Goście też mieli swoje sytuacje ale nie tak groźne i nie w takiej ilości. W drugiej połowie mieliśmy swoje sytuacje ale w najważniejszych momentach podejmowaliśmy fatalne decyzje. Goście mieli jedną idealną szansę na zdobycie decydującego gola lecz uratował nas Krzemień, który wybił piłkę z linii bramkowej. Mecz zakończył się podziałem punktów, z czego nie jesteśmy jakoś bardzo zadowoleni. Z drugiej strony w tamtym sezonie remis z wiceliderem grupy byłby olbrzymim sukcesem, więc postęp jest duży. Każdy z zawodników dał z siebie wszystko ale na szczególne pochwały zasłużyli Patryk Krzemień i Grzesiek Pęcherczyk, którzy z konieczności stanowili duet środkowych obrońców. Do końca rundy jesiennej zostały dwie kolejki. Najpierw jedziemy zmierzyć się z Długołęką a potem czekają nas derby na naszym boisku z Lipką. Nie pozostaje nam nic innego jak walczyć o 6 punktów!