Buttony

Aktualności

Remis na boisku lidera

• autor: cioczek89, 2013-10-22 19:36

WKS Miłowice remisuje na wyjeździe 3 do 3 po emocjonującym meczu z drużyną Czarnych Chrząstawa !!!

Więcej w rozwinięciu:

W ramach 10 kolejki pojechaliśmy do Chrząstawy, która była faworytem spotkania, zajmując pozycję lidera grupy VIII. My zaś chcieliśmy zrehabilitować się za porażkę z Bystrymi, gdzie zawiedliśmy zarówno nas, jak i naszych kibiców. Osłabieniem był brak Patryka Krzemienia, ale grający z konieczności w obronie Pęcherczyk, nie dał wywieść się w pole przez napastników gospodarzy. Gospodarze od początku przeważali, lecz seryjnie marnowali sytuacje podbramkowe. Niestety po jednym z prostopadłych podań Stajszczyk wyszedł z bramki i starł się z napastnikiem gospodarzy. Sędzia pokazał żółtą kartkę naszemu bramkarzowi, a także wskazał na 11 metr. Zawodnik Chrząstawy pewnie strzelił karnego. Gol ten nie podziałał na nas deprymująco a wręcz przeciwnie, bo w ciągu 15 minut strzeliliśmy 3 gole. Najpierw Łukasz Sawicki centro strzałem przelobował bramkarza gości, piłka zdążyła odbić się jeszcze od słupka zanim wpadła do bramki. Potem po składnej akcji Sawicki znalazł się sam na sam z bramkarzem i znów się cieszył z bramki. Parę minut później Mocek dostał prostopadłe podanie ze środka pola i gdy wszyscy myśleli ,że będzie uderzał on podał do Frątczak, który dopełnił formalności. Na sam koniec pierwszej połowy po solowej akcji świetnie grającego Sawickiego, który został sfaulowany mieliśmy rzut karny. Sam poszkodowany jednak przestrzelił. To podbudowało gospodarzy ,którzy na samym początku drugiej połowy strzelili bramkę kontaktową. Praktycznie całą druga połowę rozpaczliwie się broniliśmy. Około70minuty doprowadzili do wyrównania. Gospodarze kilkakrotnie byli blisko strzelenia zwycięskiej bramki ale nieudolnie zachowywali się pod naszą bramką lub kapitalnie bronił Marczak, który zastąpił w bramce kontuzjowanego Stajszczyka. My wyprowadzaliśmy kontry po których groźnie uderzali Frątczak i Sawicki. Wynik spotkania nie uległ zmianie. Chrząstawa wolała jednak drugi mecz wygrać walkowerem 3-0. Po meczu Chrząstawa uwierzyła w spekulacje krążące po internecie, o zawodnikach Miłowic grających "na lewo" ipostanowiła nas sprawdzić.  Niestety kombinacje by zdobyć trzy punktynie pomogły, gdyż Miłowice grające tylko i wyłącznie swoimi zawodnikami, po raz kolejny udowodniły że nie boją się nikogo i są groźnym zespołem, który potrafi walczyć i zabierać punkty w meczach w których mają być "tylko chłopcami do bicia" Za tydzień kolejny mecz, by pokazać potencjał i siłę walki naszego zespołu, gdyż podejmujemy KS Byków - drugą drużynę w naszej grupie. Serdecznie Zapraszamy !